Верифікований профіль
23
Роки досвіду
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
14
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1957
Останній візит на сайт
3 дні тому
Покупка , Продажа, подбор недвижимости по требованиям клиента, подготовка, проверка документов перед покупкой.

Продаж комерційної нерухомості (7)

  • FLATPRIME
    580 000 $
    2 974 $/м²

    Андріївський узвіз, 38

    БЕЗ КОМІСІЇ Поштова площа
    багатофункціональне приміщення
    195 м²
    2 дні тому
    Пропонується на продаж отель Капсульного типу працюючий можливо придбати з обладнанням чи можливо без обладнання за нижчу вартість.
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    550 000 $
    2 083 $/м²

    Левка Лук'яненка вул. (Маршала Тимошенка), 21к1

    багатофункціональне приміщення
    264 м²
    2 дні тому
    Предлогаеться офис 226 м2 в центре Оболони с своей терассой. до метро Минская 1 минута
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    1 620 000 $
    1 800 $/м²

    Машинобудівна вул., 41

    багатофункціональне приміщення
    900 м²
    2 дні тому
    Київ, Солом'янський район. Пропонується 900 м² загальної площі, можливий поділ на два приміщення: 575 та 325 м². Комерційне приміщення під фітнес-студію, продуктовий магазин, банк. Можливий продаж як разом, так і окремо. Можлива оренда.
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    1 000 000 $
    960 $/м²

    Івана Мазепи вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення для надання послуг
    1042 м²
    2 дні тому
    Курортна нерухомість пропозиція у м. Трускавець Опис об'єкту Продається пансіонат який знаходиться на в'їзді у місто Трускавець у лісопарковій зоні, перша лінія ( заїзд на територію з головної дороги ) Площа будівлі: 1042 кв.м. (3-ох поверховий комплекс) Ділянка: 0,9668 га. (кад. номер 4621284900:04:000:0075) Цільове призначення : 07.01 Для будівництва та обслуговування рекреаційного призначення. Форма власності: Приватна власність Наявні документи: 1- Свідоцтво правовласності на будівлю Інфраструктура: 2- Державний акт правовласності на землю об'єктів поруч - санаторії, б'ювет, аптека, автовокзал, ж/д. вокзал, супермаркет, ресторан, поліція, парк, школа, дитсадок, ринок, відділення банку, б...
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    1 950 000 $
    1 553 $/м²

    Старокостянтинівське шосе, 20/3

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1256 м²
    3 дні тому
    Адреса: м. Хмельницький, Старокостянтинівське шосе, 20/3П Комерційна нерухомість площею 1255,5 м², у приватній власності, без ОСББ, з окремою юридичною адресою. Окремо розташована будівля із завершеним фасадом та власною закритою територією. Характеристики об'єкта: – 3 повноцінних поверхи – фасадний вхід + додаткові входи з бокової частини та з двору – загальна площа: 1255,5 м² (за техпаспортами) – висота стелі: 3,15–3,20 м – санвузли на кожному поверсі – система опалення: два котли (газовий та електричний) – комунікації: газ, електрика, вода, каналізація – закрита парковка на 15 автомобілів – земля в оренді з правом викупу – можливість архітектурної прибудови з боку фасаду – технічні пасп...
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    110 000 $
    2 200 $/м²

    Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 6

    багатофункціональне приміщення
    50 м²
    2 дні тому
    Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення площею 50, 3 м², розташоване у ЖК "Оазис" за адресою: вул. Івасюка, 4. Поруч знаходяться: супермаркет NOVUS, парк "Наталка", Оболонська набережна, гольф-клуб. Основні особливості: Складається з двох окремих кімнат, коридору з диваном, який може виконувати функцію зони прийому, а також санвузла з коморою. Окремий вхід з вулиці, обладнаний металевими гратами для підвищення рівня безпеки. Встановлені лічильники на воду та електроенергію. Приміщення ідеально підійде для організації студії, дитячого садка, школи або офісу. Раніше використовувалося як дитяча школа, згодом — офіс. За необхідності можливе збереження меблів.
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    170 000 $
    603 $/м²

    Андрія Малишка вул., 5

    БЕЗ КОМІСІЇ Дарниця
    багатофункціональне приміщення
    282 м²
    2 дні тому
    Пропонується на продаж приміщення за адресою вул.Малишка 5. в людному місці з арендарями. Це готовий арендний бізнес с гарним прибутком. Помещение площадь 282 кВм Аренда: 1. Киберспорт- 150 кВ м - 33 330 квм. ( 222 грн квм) вложили в ремонт и оборудование 130 тыс $ 2. ⁠Ремонт серверного оборудования- 57,1 кв м Аренда - 12 480 грн ( 218 грн квм) 3. ⁠Свободное площадь 78,2 кВ м . Цена аренды 25 000 грн ( 320 грн/квм)
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: